SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Umut Nayir’den Mehmetçik açıklaması: ‘Belki de bu yaptığımız ikiyüzlülük’

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Umut Nayir, Alanyaspor maçı öncesinde yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuşurken Suriye'de şehit olan askerlerimizi andı. Siyah beyazlı oyuncu, "Ateş düştüğü yeri yakıyor. Biz burada ölümlere üzülüyoruz ama insanın doğasında ikiyüzlülük var, riyakarlık var. Belki de bu yaptığımız ikiyüzlülük" dedi.

Güncellenme: 23:31, 28/02/2020
Umut Nayir’den Mehmetçik açıklaması: ‘Belki de bu yaptığımız ikiyüzlülük’

Süper Lig’in 24. haftasında Aytemiz Alanyaspor deplasmanına konuk olan Beşiktaş’ın yıldızı Umut Nayir, karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Suriye’de şehit olan askerlerimizi anan 26 yaşındaki forvet, “Bir yandan da suçlu hissediyoruz, insanlar orada can verirken, biz burada maçlara çıkıyoruz. Biraz acıları içselleştirebilsek, belki bu kadar acı olmayacak” ifadelerini kullandı.

İşte Umut Nayir’in sosyal medyada gündeme oturan açıklamaları;

“Maçla ilgili bir şey söylemek doğru olmaz. Tarifi zor, çok acı. Bir şehidimize çok üzülürken, sayısını bile söylemesi doğru değil. Nasıl doğru davranılır falan, konuşması, tarif etmesi zor. Milletimizin başı sağ olsun.”

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş MAÇ SONUCU | Alanyaspor 1-2 Beşiktaş

“BU ACILARI İÇSELLEŞTİREBİLSEK…”

“Bir yandan da suçlu hissediyoruz, insanlar orada can verirken, biz burada maçlara çıkıyoruz. Biraz acıları içselleştirebilsek, belki bu kadar acı olmayacak. İşimize devam etmemiz söyleniyor, işimize devam ediyoruz ama çok sağlıklı bir ortam olduğu söylenemez şu anda oynamak için.”

“BELKİ DE BU YAPTIĞIMIZ İKİYÜZLÜLÜK”

“Ateş düştüğü yeri yakıyor. Biz burada ölümlere üzülüyoruz ama insanın doğasında ikiyüzlülük var, riyakarlık var. Belki de bu yaptığımız ikiyüzlülük. Biz burada oynarken, aileler bir şey yapamıyor orada. Bir şey konuşmak belki de çok doğru değil.”

İLGİLİ HABER Beşiktaş ve Alanya`dan anlamlı ilk 11 paylaşımı: `Mehmetçiğimizin yanındayız` Beşiktaş ve Alanya`dan anlamlı ilk 11 paylaşımı: `Mehmetçiğimizin yanındayız`

Yayınlanma Tarihi:20:31,