SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uğurcan Çakır kurtardı, sosyal medya yıkıldı!

Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş'a konuk olan Trabzonspor 90+1'de Alexander Sörloth'un attığı golle sahadan 2-2'lik beraberlikle ayrılırken kaleci Uğurcan Çakır'ın maç boyunca yaptığı kurtarışlar geceye damga vurdu. Sörloth'un iki golünün yanı sıra genç kaleci birçok pozisyonda Beşiktaşlı futbolculara geçit vermeyerek takımının 1 puanı kurtarmasında kilit rol oynadı. İşte Twitter'da Trend Topic listesine giren Uğurcan Çakır hakkında yapılan bazı yorumlar....

@metinverim: Vida: Görüyo musun Uğurcan Çakır'ı. Adam uçanı kaçanı yakalıyor | Karius: Haklısın valla abi. O kaleciyse ben top toplayıcısıyım..
@siyahalpacino: Uğurcan gerçekten Florya’ya kadar gelip boyu kısa diye gönderilmişse vah ki vahhh.
@Fener10line: Maç resmen Beşiktaş vs Uğurcan üzerine geçiyor. Trabzon sahadan silindi, Uğur ayakta tutuyor.
@fatihusludur: Muslera futbolu bıraktığı gibi Uğurcan’ı alalım 10 sezon daha gideriz.
@ardabasaran: Uğurcan şu an tartışmasız en iyi kaleci.
@Volkan_Agir: Uğurcan Çakır çok büyük oynuyor.. kariyer maçı..
@sedatturkylmz61: 40 milyon euro diyeceksiniz. Uğurcan Çakır (DUVAR)
@1905GSFANS: Türkiye'nin en iyi kalecisi Muslera, en iyi türk kalecisi de Uğurcan Çakır'dır. Altay Bayındır'ın ise bu konularla herhangi bir alakası yoktur..
@emirtimurrr: Uğurcan Çakır bu gözlerin gördüğü en iyi Trabzonspor kalecisisin..
@atavratzlatan: futbolda atanın ve tutanın iyi olacak derler. adamların atanı alexander sörloth, tutanı uğurcan çakır.. inanılmaz.
@kaya9733: Beşiktaş’ı kutlarım mükemmel oynadı! Atamayana atarlar! Trabzonspor Uğurcan Çakır’a ve Beşiktaş’ın golcülerine dua etsin! Maç 7-2 biter di!
@kshn61: Biri geliyor kurtarışlarıyla maçın kaderini değiştiriyor diğeri ise yaptığı mücadele ve attığı goller ile çok büyüksünüz Uğurcan Çakır ve #alexandersörloth