SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem Kasap nereli ve mesleği nedir?

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap hırslı ve atletik yapısıyla yarışmada dikkat çeken isimlerden. Arıca milli sporcu geçmişi olan Meryem Kasap'ın Survivor oyunlarında da performansı dikkat çekiyor. Peki Meryem Kasap kimdir? Meryem Kasap kaç yaşında ve mesleği nedir?

Güncellenme: 19:42, 21/02/2020
Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem Kasap nereli ve mesleği nedir?

Sevilen yarışma programı Survivor’da heyecan devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap hem hırsı hem de oyunlardaki performansıyla dikkat çeken yarışmacılar arasında.  Peki Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem Kasap kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte yarışmacı hakkında merak edilen tüm bu soruların cevapları…

MERYEM KASAP KİMDİR? Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Meryem Kasap, atletik vücudu ve hırslı yapısıyla en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Azmine ve hırsına güvenen Meryem Kasap kendisini şu şekilde ifade ediyor;

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım. 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim. Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve  Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı an da yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim.

Devam eden yıllar içinde bu başarılarım devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda ülkeme madalya getirdim. Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın, 8 yılı milli takım sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti. Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapıyorum. Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor da iz bırakanlardan olacağım.

Yayınlanma Tarihi:19:40,