SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Donk: ‘Çılgınca bir şey yapmak istedim’

Galatasaray Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Ryan Donk, skoru 2-0 yapan şık golünü anlattı. Donk, "Ömer'den güzel bir pas geldi, kafayla da vurabilirdim ama kontrol edebileceğimi hissettim ve çılgınca bir şey yapmak istedim" sözleriyle anlattı.

Güncellenme: 21:30, 02/02/2020
Ryan Donk: ‘Çılgınca bir şey yapmak istedim’

Süper Lig’in 20. haftasında Galatasaray, konuğu Hes Kablo Kayserispor’u 4-1’le geçerken müsabakada skoru 2-0 yapan golü kaydeden Ryan Donk, maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Donk attığı golü, “Gol için kendi forvetlerimize bakıyorum, onları seyrediyorum. Ömer’den güzel bir pas geldi, kafayla da vurabilirdim ama kontrol edebileceğimi hissettim ve çılgınca bir şey yapmak istedim. Güzel bir gol çıktı” sözleriyle anlattı.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Galatasaray 4-1 Kayserispor MAÇ SONUCU | Galatasaray 4-1 Kayserispor

Muhabirin esprili bir şekilde, “Her mevkide oynayabiliyorsunuz, görev verilirse sizi kalede de izleyebilir miyiz” sorusuna Donk, “Kalede sıra bana gelmez, çok iyi kalecilerimiz var. Defans olarak da, orta saha olarak da, forvet olarak da bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum, işler benim için iyi gidiyor” yanıtını verdi.

Ryan Donk bu sezon 25 resmi maçta görev yaptı ve ilk golünü kaydetti.