SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

NBA All Star maçında 2 ve 24 numaralı formalar giyilecek

Kobe ve kızı Giana Bryant, 2020 NBA All-Star maçında anılacak. Takımlar yalnızca Kobe ve Gigi'nin forma numaralarını sırtlarında taşıyacak.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 18:22, 19/02/2020
NBA All Star maçında 2 ve 24 numaralı formalar giyilecek

2020 NBA All-Star maçı 17 Şubat’ta Chicago’da oynanacak. Maçta, helekopter kazansında hayatını kaybeden Kobe ve Giana Bryant anılacak.

Giannis Antetokounmpo’nun kaptanlığını yaptığı takım 24 numara ve LeBron James’in kaptanlığını yaptığı takım 2 numaralı formaları giyecek. Kobe Bryant, LA Lakers kariyerinin ikinci yarısında 24 numaralı formayı giyerken kızı Giana Bryant akademide 2 numaralı formayı giyiyordu.

Ayrıca tüm All-Star organizasyonu boyunca, yarışmalarda mücadele eden oyuncular formalrı üzerinde 9 yıldız bulunan yamayı taşıyacak. Bu şekilde trajik helekopter kazasında yaşamını yitiren 9 kişi anılacak. Ayrıca All-Star maçı dışındaki yarışma ve müsabaklarda bu yamalar 2 ve 24 numaralarını da barındıracak.

Anma ssebebiyle All-Star maçında neredeyse tüm oyuncular kendi forma numaraları dışındaki numaraları sırtlarında taşıyacak. Buna tek istisna, LA Clippers’ın 2 numaralı forması giyen Kawhi Leonard.

İLGİLİ HABER Kobe Bryant evi Staples Center`da anıldı Kobe Bryant evi Staples Center`da anıldı

Yayınlanma Tarihi:13:02,