SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ersun Yanal: Savaşa gitmiyoruz!

Ersun Yanal: Savaşa gitmiyoruz!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal daha önceki yıllarda oldukça gergin geçen Trabzonspor deplasmanı öncesinde tarihi mesajlar verdi.

İki farklı dönemde çalıştırdığı Trabzonspor'a 839 gün sonra rakip çıkacak olan Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Ersun Yanal, oyuncularına kritik uyarılarda bulundu. “İlk defa oynanmayan ve yıllardır da oynanacak olan bir maç” diye sözlerine başlayan tecrübeli teknik adam, stressiz ve sakin kalmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Yanal, “Savaşa gitmiyoruz. Bu bir futbol müsabakası. Ülkemizin kötü günler geçirdiği bu dönemde gerginlikten uzak durmalıyız. Biz Fenerbahçe'yiz. Sahada futbolumuzu oynayıp 3 puanı kaparak efendi efendi geri döneceğiz. Başakşehir maçı gibi stresten uzak kalın” dedi.

01 Şubat 2020 Trabzonspor Fenerbahçe maçı öncesi son gelişmeler Şampiyonluğun güçlü adayları Fenerbahçe ile Trabzonspor'un kapışması nefes kesecek. Kazanan taraf, zirve yolunda dev bir adım atacak. Hafta içinde biletleri 3.5 dakikada tükenen müthiş kapışma kapalı gişe... İlgili Haberi Oku