SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte ara transfer dönemi bitiş tarihi

Futbol kulüpleri transfer çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Süper Lig'de şampiyonluk için yarışan üç büyüklerin kadrosunu güçlendirmek için yaptığı transferler dikkat çekiyor. Peki transfer sezonu ne zaman bitecek? TFF'nin ara transfer dönemi tarihlerini sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.

Güncellenme: 19:55, 30/01/2020
Transfer sezonu ne zaman bitecek?  İşte ara transfer dönemi bitiş tarihi

Başta süper lig ekipleri olmak üzere takımların transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Transfer sezonunun kapanmasına çok az bir zaman kala takımlara son takviyeler yapılıyor. Kadrosunu yeni futbolcularla güçlendirmek isteyen takımlar son ana kadar transferleri gerçekleştirebiliyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirlenen ara transfer ve tescil döneminin hangi gün biteceğini ve detaylı açıklamaları haberimizden göreibilirsiniz.

TRANSFER SEZONU NE ZAMAN BİTECEK?

TFF kararına göre, 2019-20 Futbol Sezonu 2. Transfer ve Tescil Dönemi 4 Ocak 2020 Cumartesi günü başladı. Transfer ve Tescil Dönemi 31 Ocak 2020 Cuma günü sona erecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun aldığı karara göre 1. Transfer ve Tescil dönemi 17 Haziran 2019’da başlayıp, 2 Eylül 2019 tarihinde sona ermişti.