SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika | Kobe Bryant’ın ölüm haberi sonrası Trump’dan ilk tepki

NBA efsanesi Kobe Bryant'ın helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından ABD Başkanı Donald Trump Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Trump açıklamasında 'Korkunç bir haber' ifadelerini kullandı. Eski ABD Başkanı Barrack Obama da feci kaza ile paylaşımda bulundu.

Güncellenme: 01:12, 27/01/2020
Son dakika | Kobe Bryant’ın ölüm haberi sonrası Trump’dan ilk tepki

Efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın hayatını kaybettiği helikopter kazası tüm dünyada büyük bir sarsıntı yaratırken ABD Başkanı Donald Trump da acı habere ilk tepki veren isimlerden biri oldu…

41 yaşındaki Bryant’ın 13 yaşındaki kızı ile birlikte helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Kaliforniya’da meydana gelen kazanın basında servis edilmesinin ardından Twitter hesabından bir paylaşım yapan ABD Başkanı Donald Trump, “Basketbolun efsanesi Kobe Bryant ve üç kişinin Kaliforniya’daki helikopter kazasında öldüğü yönünde haberler var. Korkunç bir haber!” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Kobe Bryant`ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter`da yazdı! Kobe Bryant`ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce Twitter`da yazdı!

 

İLGİLİ HABER Kobe Bryant`ın hayatını kaybettiği kaza yerinden ilk kareler geldi Kobe Bryant`ın hayatını kaybettiği kaza yerinden ilk kareler geldi

OBAMA DA PAYLAŞIMDA BULUNDU

Trump’tan öncesi ABD Başkanı Barrack Obama da Kobe Bryant’ın hayatını kaybetmesi ile ilgili paylaşımda bulundu.

“Kobe Bryant sahada ve saha dışında bir efsaneydi. Gianna’nın da hayatını kaybetmesi biz anne babalara ekstra üzüntü yaşattı. Michelle ve ben, bu inanılmaz acı veren günde, Vanessa ile tüm Bryant ailesine sevgilerimizi ve dualarımızı gönderiyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:00:52,