SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Fatih Terim’i görmezden geldi!

Galatasaray'da Arda Turan kriziyle ilgili başkan Mustafa Cengiz'in basın toplantısının ardından teknik direktör Fatih Terim'in attığı tweet, kulübün resmi Twitter hesabı tarafından görmezden gelindi!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu arasında yaşanan Arda Turan krizi dün yapılan açıklamalarla daha da tırmandı. Başkan Cengiz, yönetim olarak Arda Turan transferinin gündemlerinde olmadığını belirtirken, Terim'in Çaykur Rizespor maçı sonrasındaki açıklamalarına da cevap verdi.
Saat 17.00'de başlayan bu basın toplantısının ardından teknik direktör Fatih Terim saat 19.05'te Twitter'dan "Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. Sadece Galatasaray" tweet'ini attı. Ancak sarı-kırmızılı kulübün resmi Twitter hesabı, teknik direktör Terim'in bu tweet'ini Retweet (Tekrar paylaşım) yapmadı!
Galatasaray'ın resmi hesabı Fatih Terim'in 24 Aralık 2019'da attığı "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLu geçecek" tweetini RT yapmıştı.
Öte yandan Terim'in Çaykur Rizespor maçı sonrasında basın açıklaması Youtube kanalından kesintisiz paylaşılırken, ne de resmi sitede ne de Twitter'da görülmedi!
Galatasaray taraftarları, Fatih Terim'in tweet'ini RT yapmayan resmi hesaba Twitter üzerinden tepki gösterdi