SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe antrenmanında Marco Knopp rüzgarı!

Ligde ikinci devre hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de yeni kaleci antrenörü Marco Knoop'un metotları dikkat çekti. Knoop'un Türkçe uyarıları ise gözden kaçmadı. Öte yandan Fenerbahçe'nin antrenmanını Başkan Ali Koç da takip etti.

Güncellenme: 14:56, 12/01/2020

Süper Lig’de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’nın Belek bölgesinde sürdüren Fenerbahçe, sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde gerçekleştirilen antrenman düz koşuyla başladı. İstasyon çalışmalarıyla devam eden antrenmanda, toplu çalışmaların ardından 5’e 2 çalışması yapıldı. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik, hücum ve geçiş oyunları gerçekleştiği öğrenildi.

Öte yandan antrenmanı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da takip etti. Saha kenarına gelen Ali Koç, yöneticilerden Selahattin Baki, Mustafa Kemal Danabaş ve idari menajer Volkan Ballı ile antrenmanı izlerken, bir süre de sohbet etti. İLGİLİ HABER Salih Uçan: `Fenerbahçe`de kalmak istiyordum` Salih Uçan: `Fenerbahçe`de kalmak istiyordum`

MARCO KNOOP ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPTIRIYOR

Sarı-lacivertli ekipte yeni kaleci antrenörü Marco Knoop, idmanlardaki hırsı ile dikkatleri çekiyor. Takımın Antalya’daki kampında uyguladığı farkı çalışmalar ile kaleciler üzerinde hemen etki eden Knoop, Almanya’da uyguladığı metotlar ile beğenileri topladı. Sarı-lacivertli ekipte yer alan kalecilerin kendisinden memnun olduğu gözlemlenen Knoop, havadan ve yerden yaptırdığı yan top çalışmalarının yanı sıra öğrencilerini sürekli uyararak topun oyuna hızlı bir şekilde dahil edilmesini de sağlıyor. Knoop’un sarı-lacivertli kalecilere, Türkçe olarak uyarılarda bulunması da dikkatlerden kaçmadı.

Yayınlanma Tarihi:14:14,