SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’ın Beşiktaş’a transfer iddialarına resmi siteden yalanlama

Transferde son dakika... Beşiktaş Kulübü sosyal medyada yayılan bir fotoğrafın ardından basında yer alan Arda Turan'ın transfer edileceği iddialarını resmi internet sitesinden yaptığı bir açıklama ile yalanladı.

Güncellenme: 01:03, 08/01/2020

Beşiktaş resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Arda Turan ile ilgili transfer iddialarını yalanladı… Sosyal medyada Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ ile birlikte fotoğrafları yayınlanan Arda Turan ile ilgili bir açıklama yayınlayan siyah beyazlı kulüp basında yer alan transfer iddialarına açıklık getirdi.

İşte Beşiktaş’ın yaptığı açıklama;

Asbaşkanımız Emre Kocadağ ile futbolcu Arda Turan'ın transfer görüşmesi için bir araya geldiği ve el sıkıştığı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın da söz konusu transfere onay verdiği şeklinde basın yayın organlarında yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Haberde, görüşmeye kanıt olarak kullanılan fotoğraf da eskidir. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`dan Arda için flaş sözler: Haberleri görünce içim cız ediyor Burak Yılmaz`dan Arda için flaş sözler: Haberleri görünce içim cız ediyor

Yayınlanma Tarihi:22:04,