SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da sol bek işlemi tamam! 1.5 yıllığına…

Transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray'da sol bek takviyesinde sona gelindi. RB Leipzig forması giyen Marcelo Saracchi, 1.5 yıllığına bedelsiz olarak kiralanacak. Leipzig Sportif Direktörü Markus Krösche, "Galatasaray ile Saracchi için anlaşmaya vardık" diye konuştu.

Güncellenme: 18:23, 31/12/2019
Galatasaray’da sol bek işlemi tamam! 1.5 yıllığına…

Galatasaray’da yolların ayrılması beklenen Yuto Nagatomo’nun yerine gelecek olan sol bek belli oldu. RB Leipzig forması giyen Marcelo Saracchi için oyuncunun kulübünde resmi açıklama geldi. RB Leipzig Sportif Direktörü Markus Krösche, transferin açıklanacağını söylerken, “Galatasaray ile Saracchi için anlaşmaya vardık. Evrak işlerinin tamamlanmasını, birkaç kağıdın daha imzalanmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

1.5 YILLIĞINA…

Galatasray, 21 yaşındaki oyuncuyu 1.5 yıllığına kiralık olarak kadrosuna katacak. Galatasaray, RB Leipzig’in Temmuz 2018’de 12 milyon Euro bonservis bedeliyle River Plate’ten kadrosuna kattığı genç futbolcu için Alman kulübüne herhangi bir ücret ödemeyecek ve yapılan anlaşma gereği sadece oyuncunun maaşını karşılayacak. İLGİLİ HABER Galatasaray`ın 2019`da 6 ayı gündüz 6 ayı gece Galatasaray`ın 2019`da 6 ayı gündüz 6 ayı gece

Yayınlanma Tarihi:18:21,