SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kobe Bryant, Luka Doncic’e Slovence seslendi!
NBA

Kobe Bryant, Luka Doncic’e Slovence seslendi!

NBA'de Dallas Mavericks-Los Angeles Lakers maçında saha kenarında maçı izleyen basketbol efsanesi Kobe Bryant'ın maç esnasında Luka Doncic'e Slovence seslenmesiyle dikkatleri üzerine topladı.

NBA’de Los Angeles Lakers, Dallas Mavericks’i 108-95 mağlup etti. Bir pozisyonda Mavs’in yıldızı Luka Doncic kenardan top çıkarırken seyircilerden biri kendisine Slovence seslendi. Doncic arkasını döndüğünde bu kişinin Kobe Bryant olduğunu farketti.

Doncic maç esnasında Bryant ile selamlaşması sırasında yaşananları, müsabaka sonrası basın mensuplarına böyle anlattı. Doncic şaşkınlığını “Benim dilimi konuşan birini duyunca hemen döndüm. Kobe olduğunu görünce de bir hayli şaşırdım” şeklinde ifade etti.

30 Aralık 2019 NBA`de Lakers, LeBron James`in tarihe geçtiği maçta Mavericks`i yendi LeBron James, takımı Lakers`ın Mavericks`i 108-95 yendiği karşılaşmada sergilediği performansla NBA tarihinde 9`ar bin asist ve ribaundu geçen ilk basketbolcu oldu İlgili Haberi Oku

Babasının İtalya’da da forma giymesi sebebiyle İtalya’da doğan ve akıcı bir şekilde İtalyanca konuşan Bryant, aynı zamanda akıcı şekilde İspanyolca da konuşabiliyor. Ünlü basketbol efsanesinin Slovence’yi hangi seviyede konuştuğu meçhul ancak Luka Doncic’i şaşırtmayı başardığı açık.

Maçın ardından tokalaşan ikili samimi sohbette bulundu. Bryant’ın yanında bulunan kızı Gianna, Doncic’le fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.