SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eski Süper Lig kalecisi İbrahim Hasançebi hastanede dehşet saçtı

Süper Lig'de de forma giymiş olan eski kaleci İbrahim Hasançebi'nin, oğlunu götürdüğü hastanede yaşattığı dehşet kameralara yansıdı.

Güncellenme: 10:08, 30/12/2019

Beylikdüzü'nde hastalanan oğlunu özel hastaneye getiren eski Süper Lig kalecisi İbrahim Hasançebi, hastane çalışanları ücret bilgilendirmesi yaptığı sırada deliye döndü. Sinirlerine hakim olamayan şahıs, ‘Bana paradan bahsetme oğlumu iyileştir' diyerek önce hastane çalışanlarına saldırdı, ardından müdahale etmek isteyen doktoru darp etti. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavga ise hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz cuma günü saat 16.30 sıralarında Beylikdüzü'nde bulunan özel bir hastanede yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bir dönem Süper Lig’de bazı takımlarda kalecilik de yaptığı öğrenilen İbrahim Hasançebi, yolda fenalaşan oğlunun özel bir hastaneye götürüldüğü bilgisini aldı. Panik halinde hastaneye gelen baba Hasançebi, oğlunun ciddi bir durumunun olmadığını öğrendi.

Hasta kayıt işleri için vezneye yöneldiği esnada hastane veznesinde görevli kadın çalışanlar, Hasançebi'ye tedaviye devam edilebilmesi için hastanede yapılan işlemlerin ücretli olduğunu ve bu konuda bilgisi olup olmadığını sordu. Bu bilgilendirmeye sinirlenen eski kaleci Hasançebi, danışmadaki çalışanlara tartıştı. Bu sırada vezne önünde bulunan butonu kaldırıp kadın çalışanlara vurmaya çalışan öfkeli baba ortalığı birbirine kattı.

DOKTORU DARP ETTİ

Bu yaşananları gören nöbetçi acil servis doktoru Kemal T. babayı sakinleştirmek için yanına geldiği esnada yumrukların hedefi oldu. Sinirden gözü dönen Hasançebi, acil servis doktoruna saldırarak darp etti. Hastane çalışanları araya girerek doktoru Hasançebi'nin elinden kurtarmaya çalıştı. Hasançebi bu sırada hakaret ve tehditlerine devam etti. Hastane çalışanları polis ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri olay yerine gelerek saldırganı sakinleştirdi. Doktor ve hastane çalışanları Hasançebi'den şikayetçi olmadı.

KAMERALARA YANSIDI

Yolda fenalaşan oğlunun getirildiği hastanede deliye dönerek ortalığı savaş alanına çevirdiği o anlar hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, şahsın hastane çalışanlarıyla tartışarak, bankoda bulunan cihazı atma girişiminde olduğu ve çalışanın elindeki kağıtlara vurduğu, sonrasında ise müdahale eden doktora saldırarak tehditler savurduğu görülüyor.

İLGİLİ HABER Yıldız futbolcu Lamborghini ile kaza yaptı! Görenleri şaşkına çeviren manzara... Yıldız futbolcu Lamborghini ile kaza yaptı! Görenleri şaşkına çeviren manzara...

SÜPER LİG’DE 10 MAÇA ÇIKTI

İbrahim Hasançebi'nin bir süre Süper Lig takımları Kayserispor, Karabükspor ve Eskişehirspor gibi takımların formalarını giydiği öğrenildi.

Kariyerine Karabükspor’da başlayan İbrahim Hasançebi, Aydınspor, Siirtspor, Kayserispor, Eskişehirspor ve Araklıspor’da forma giydi. Genelde yedek kaleci olan İbrahim Hasançebi, Süper Lig’de 10 maça çıktı. İbrahim Hasançebi, 2 kez de Türkiye Kupası maçında oynadı.

İbrahim Hasançebi, 10 kez çıktığı Süper Lig maçında kalesinde 21 gol gördü.