SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ridvan Dilmen: ‘Beşiktaş taraftarı makara yapıyor!’

Beşiktaş Gençlerbirliği maçını yorumlayan Rıdvan Dilmen, Beşiktaş taraftarının hakeme tepkisini, "Beşiktaş taraftarı Fırat Aydınus ile, MHK ile, Türk futbolu ile makara yapıyor. Ahmet beyin yaptığı mı daha çok can acıtır, Beşiktaş taraftarının yaptığı mı?" sözleriyle yorumladı.

Güncellenme: 22:01, 27/12/2019

Beşiktaş, Süper Lig’de 17. haftanın açılış maçında Gençlerbirliği’ni konuk ederken Rıdvan Dilmen karşılaşmayı yorumladı. Dilmen, Hakem Fırat Aydınus’un kararlarına tepki gösteren taraftar hakkında konuşurken “Beşiktaş taraftarlarına helal olsun. Fırat Aydınus ile kafa yapıyorlar. Tarihe geçtiler bugün. Tekrar söylüyorum, helal olsun Beşiktaş taraftarına” dedi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş taraftarlarından Fırat Aydınus ve VAR tepkisi! Beşiktaş taraftarlarından Fırat Aydınus ve VAR tepkisi!

Rıdvan Dilmen, Nadir Çiftiçi’nin itirazları nedeniyle kırmızı kart gördüğü pozisyonu “Vida faul yapıyor, Beşiktaş taraftarı bırak faulü, kartı vermediğini de biliyor hakemin. İtiraz ediyor, insansın, edersin. Sarı kartı veriyor, sonra onunla uğraşma artık. Küfür ettiyse katılmam ama zaten adamı bitirmişsin, %100 kartlık pozisyonu vermedin. Uğraşma” şeklinde yorumladı.

Deneyimli yorumcu “Beşiktaş taraftarı Fırat Aydınus ile, MHK ile, Türk futbolu ile makara yapıyor. Ahmet beyin yaptığı mı daha çok can acıtır, Beşiktaş taraftarının yaptığı mı?” ifadelerini kullandı.