SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Belözoğlu, ‘WinWin’ talihlisiyle buluştu

Fener Ol kampanyası kapsamında hayata geçirilen WinWin projesinde ödül kazanan şanslı Fenerbahçe taraftarları, ödüllerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda Kaptan Emre Belözoğlu ile öğle yemeği yeme şansı yakalayan talihli taraftar Oğuzhan Atacan ödülüne kavuştu.

Güncellenme: 19:00, 25/12/2019
Emre Belözoğlu, ‘WinWin’ talihlisiyle buluştu

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, “FenerOl” kampanyası kapsamında hayata geçirilen “WinWin” projesinde ödül kazanan şanslı taraftarla bir araya geldi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, WinWin projesi kapsamında gelir sağlamak amacıyla 300 liradan satılan formalardan satın alan taraftarlar arasında yapılan çekiliş sonrası kaptan Emre Belözoğlu ile öğle yemeği yeme hakkı kazanan Oğuzhan Atacan, ödülüne kavuştu.

İLGİLİ HABER Ahmet Ağaoğlu: Federasyon binasında görüşme daha doğru olurdu Ahmet Ağaoğlu: Federasyon binasında görüşme daha doğru olurdu

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirilen öğle yemeğinde Emre Belözoğlu, talihli taraftar Oğuzhan Atacan, oğlu Efe Berk Atacan, sarı-lacivertli yöneticiler Selahattin Baki ve Simla Türker Bayazıt’ın yer aldığı aktarıldı.

Sıcak bir ortamda yenilen yemeğin ardından, sarı-lacivertli taraftar Oğuzhan Atacan’ın doğum gününün de kutlandığı, Emre Belözoğlu’nun Atacan ve oğluna imzalı forma hediye ettiği belirtildi.