SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den flaş açıklama! ‘VAR kayıtları açıklansın’

Süper Lig'de 16. haftanın ardından Fenerbahçe de Beşiktaş gibi VAR kayıtlarının kamuoyuna açılmasını istedi. Sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Sadece derbinin değil tüm sezonun VAR kayıtları açıklansın" ifadeleri yer aldı.

Güncellenme: 00:19, 25/12/2019
Fenerbahçe’den flaş açıklama! ‘VAR kayıtları açıklansın’

Beşiktaş’ın ardından Fenerbahçe de VAR kayıtlarının açıklanmasını talep etti… “Geride kalan tüm haftaların VAR kayıtlarının şeffafça açıklanmasını talep ediyoruz” diyen Fenerbahçe resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. İşte sarı lacivertli kulüpten yapılan o açıklama:

Süper Ligin 16.haftasında, stadımızda Beşiktaş ile oynadığımız, takımımızın ortaya koyduğu hırs, istek ve performansla tam anlamıyla kazanmaya konsantre şekilde çıktığı ve 3-1 galip geldiğimiz maçın ardından oluşan gündeme dair açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü'nün derbinin ardından gerek yöneticileri, gerek Saygıdeğer Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarıyla kamuoyuna ilettiği adalet ve şeffaflık taleplerini sonuna kadar desteklediğimizi belirtiriz.

Kulübümüz, zaten bilindiği üzere sezon başından itibaren her adımda ve fırsatta “Her Takım ve Kişiye Eşit Mesafede, Mutlak Adaletin Egemen Olduğu İmtiyazsız, Şeffaf Bir Futbol Ortamı” çağrısı yapmaktadır.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan TFF`ye flaş başvuru! `VAR` kayıtları açıklansın... Beşiktaş`tan TFF`ye flaş başvuru! `VAR` kayıtları açıklansın...

Bu noktada, değerli rakibimiz Beşiktaş Kulübü'nün bugün Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı derbi maçının VAR kayıtlarının açıklanması talebi üzerine biz de bir çağrıda bulunuyor ve sadece son hafta maçlarının VAR kayıtlarının değil, 2019-2020 Cemil Usta Sezonunun 1. haftasından itibaren geride kalan tüm haftalardaki tüm maçların VAR kayıtlarının şeffafça açıklanmasını talep ediyoruz.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

Yayınlanma Tarihi:20:13,