SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tuzlaspor futbolcusu Gökhan Çıra’dan olay sözler: Fatih Terim futbolun mafyası sen misin?

Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra, Galatasaray maçında yaşanan olaylardan sonra olay yaratan açıklamalar yaptı. Altyapısından yetiştiği Galatasaray'a cephe aldığını söyleyen Çıra, 'Fatih Terim sen futbolun mafyası mısın! Sen kimsin?' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 07:41, 18/12/2019
Tuzlaspor futbolcusu Gökhan Çıra’dan olay sözler: Fatih Terim futbolun mafyası sen misin?

Ziraat Türkiye Kupası’nda Tuzlaspor-Galatasaray maçı sonrasında istenmeyen olaylar yaşandı. Ev sahibi takımın futbolcusu Gökhan Çıra ile Fernando Muslera arasında başlayan gerginlik büyüdü. Muslera, “Ben vurmadım” dedi. Gökhan Çıra ise yaptığı açıklamada, “Fatih Terim’in ekibinden birisi vurdu” açıklamasını yaptı.

Ancak Tuzlasporlu futbolcu Gökhan Çıra’nın Fatih Terim hakkında sözleri geceye damga vurdu. Galatasaray alt yapısından yetişen 23 yaşındaki futbolcu, sarı-kırmızılı takıma cephe aldığını söyledi.

İLGİLİ HABER Muslera Tuzlaspor maçından sonra yaşanan olaylar hakkında konuştu: Sadece yanına gidip... Muslera Tuzlaspor maçından sonra yaşanan olaylar hakkında konuştu: Sadece yanına gidip...

Gökhan Çıra’nın sözleri şöyle;

“Maç bitti, içeri gidiyordum, Muslera geldi yanıma, küfürler etti, sonra Terim'in ekibinden biri geldi, kafa attı, onun da kafası yarıldı, çıkarken bakarsınız! Fatih Terim de yardımcıya beni soruyor. Gökhan Çıra sen misin diye… Sen kimsin? Mafya mısın? Futbolun mafyası sen misin?

Galatasaray altyapısında oynadım, orada ne olduğunu kimse bilemez. Ben ne yaşandığını bildiğim için cephe aldım. Orada 2-0 kazanmışım, sevinmeyecek miyim? Sevineceğim, az bile yaptım. Buna tepki gösteriyorlarsa diyorum ki gidin PSG’yi yenin, Real’e böyle oynayın.”

Gökhan Çıra basın mensuplarına yaptığı açıklama sonrasında kendi Instagram hesabında da bir video paylaştı.

Yayınlanma Tarihi:23:45,