SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tümer Metin ‘Bu kadroyu siz yaptınız!’

Spor yorumcusu Tümer Metin, Galatasaray'ın sahasında Ankaragücü ile 2-2 biten karşılaşmanın ardından canlı yayınca önemli açıklamalarda bulundu. Metin, Ocak ayında yapılacak operasyonlarla ilgili 'Bu kadroyu siz yaptınız' dedi.

Güncellenme: 16:30, 15/12/2019
Tümer Metin ‘Bu kadroyu siz yaptınız!’

Galatasaray, Süper Lig 15. haftasında sahasında Ankaragücü ile 2-2 berabere kaldı.

Maçın ardından yorumcu Tümer Metin, TRT Spor’da sarı kırmızılı takımın performansını değerlendirdi. İşte Tümer Metin’in açıklamaları…

“Ocak ifadesi var ya. Oyuncu muhakeme yapmaya başlar kendi geleceği üstüne. Oyuncu hocaya bir şey olmayacağını biliyor. Bu anlamda tedirgin. Bugün Galatasaray kazanmış olsaydı bile aşağı aynı şeyleri söyleyecektim. Oyun bana onu gösterdi. Ezici, üstün bir oyun yok. Mücadele gücü yüksek bir oyun var. Galatasaray takımının fiziki olarak iyi çalışmadığı net.”

“BU KADROYU SİZ YAPTINIZ”

“Bu kadroyu ben yapmadım. Bu kadroyu yaparken de kağıt üzerinde hepimiz kabul edelim ki, sezon başında uçar bu kadro dedik. Gidenler, gelenler baktık uçar bu kadro dedik. Yanıldık mı? Ben kendi adıma yanıldım. Hala Ocak’ı işaret ederek inşa yapacağınızı söylüyorsunuz. Çok kolay değil bu. Fatih hocanın kredisi tabi ki var.”

İLGİLİ HABER Spor yazarlarından Galatasaray-Ankaragücü maçı değerlendirmesi Spor yazarlarından Galatasaray-Ankaragücü maçı değerlendirmesi

Yayınlanma Tarihi:10:12,