SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Abdullah Avcı’nın gözü zirvede!

Abdullah Avcı’nın gözü zirvede!

Abdullah Avcı, Kasımpaşa maçıyla başlayacak, tamamı İstanbul’da oynanacak, aralarında Fenerbahçe deplasmanının da bulunduğu 4 lig sınavından 12 puan çıkarmayı planlıyor.

Son 7 maçının 6'sını kazanan ve 5 galibiyetlik serisi bulunan Beşiktaş'ta liderlik hesapları başladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı, takımının kalan 4 haftalık fikstürünü değerlendirirken tahtaya 12 puan yazdı. Avcı, tamamı İstanbul'da oynanacak Kasımpaşa (D), Malatya, F.Bahçe (D) ve G.Birliği sınavlarında bir beraberliğe bile kayıp gözüyle bakıyor. İlk yarıyı 36 puanla zirvede tamamlayacaklarını düşünen tecrübeli çalıştırıcının önceliği de Süper Lig'den yana olacak.

04 Aralık 2019 Beşiktaş`ın kaptanı Burak Yılmaz`a `çakarlı araç` şoku! Emniyet Müdürlüğü`nden açıklama... Emniyet Genel Müdürlüğü`nden Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz`ın çakarlı araç kullanmasına ilişkin açıklama geldi. Yapılan açıklamada, `Hem kullanma hakkı olup ilgili kişinin üzerine bu kaydı verene, hem de kullanan kişiye gerekli hukuki ve idari işlemler başlatılmıştır` denildi. İlgili Haberi Oku