SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tolgay Arslan: Mutlu değilim… Geceleri uyuyamıyorum

Fenerbahçe'nin sahasında İstanbulspor'u mağlup ettiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Tolgay Arslan, fazla forma şansı bulamadığı için üzgün olduğunu söyledi.

Güncellenme: 07:26, 04/12/2019
Tolgay Arslan: Mutlu değilim… Geceleri uyuyamıyorum

Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında İstanbulspor'u 4-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından Tolgay Arslan açıklamalarda bulundu.

Oynamaya hazır olduğunu söyleyen ve Ersun Yanal'a mesaj yollayan Tolgay, “İlk defa kariyerimde böyle bir şey yaşıyorum. Her sezon 35-40 maçı buluyordum. İlk haftalarda sakattım, aslında birkaç haftadır iyi hissediyorum kendimi. Maç eksiğim var, kapatmaya çalışıyorum. Hazırım, fitim, taraftara gerçek Tolgay'ı göstermeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Oynamadığı için mutlu olmadığını söyleyen ve espriyle karışık “Geceleri uyuyamıyorum” diyen 29 yaşındaki futbolcu, “Oynamayan oyuncu her zaman mutsuz olur. Ben de mutlu değilim… Geceleri uyuyamıyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Ferdi Kadıoğlu ilk kez 11`de çıktı, iki dakikada şov yaptı! Ferdi Kadıoğlu ilk kez 11`de çıktı, iki dakikada şov yaptı!