SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abisi Ryan Giggs eşiyle birlikte olmuştu… Rhodri Giggs: Sanki ben aldattım!

Manchester United'ın efsane ismi Ryan Giggs bugünlerde teknik adam olarak Galler Milli Takımı ile başarıya koşuyor. Ancak geçmişinde yaptığı o büyük hata peşini bırakacak gibi durmuyor...

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 11:50, 03/12/2019
Abisi Ryan Giggs eşiyle birlikte olmuştu… Rhodri Giggs: Sanki ben aldattım!

Manchester United’ın efsane oyuncusu Ryan Giggs’in kardeşi Rhodri yıllar sonra yaptığı açıklamalarla spor ve magazin gündemine oturdu.

Rhodri Giggs, 8 yıl boyunca eşi Natasha birlikte olan erkek kardeşi Ryan’ın tüm aileyi paramparça ettiğini söyledi. Bir podcast programına konuk olan Rhodri, yasak aşkın ortaya çıktığı 2011 yılından bu yana abisi Ryan ile konuşmadığını belirtti.

Rhodri Giggs, annesinin de abisinin tarafını tuttuğunu ve kendisiyle konuşmadığı söyleyerek, ’35 madalyam yok, Manchester United’da 20 sene oynamadım ve büyük bir eve sahip değilim tabii’  diye annesi Lynne Giggs’e tepki gösterdi.

“Sanki aldatmayı ben yaptım. 3 çocuğum var, biri 5 yaşında annemle hiç tanışmadı, biri 13 yaşında 7-8 yıldır annemi görmedi. Onlar ne yaptı? 1,5 km uzakta oturuyorlar. Ailemden kimseyle konuşmuyorum, onlar da benimle konuşmuyor. Ama hepsi Ryan ile konuşuyor, Galler’de yaşayıp Galler maçlarına gidip güzel yemekler yiyor güzel ağırlanıyorlar. Onların sevdiği bu.”

İLGİLİ HABER Ryan Giggs`e ilk darbe babasından! Utanıyorum... Ryan Giggs`e ilk darbe babasından! Utanıyorum...

Eşiyle abisinin arasındaki ilişkiyi basından öğrendiğini açıklayan Rhodri, haberlerin çıktığı sabah eşinin annesinin eve geldiğini ve Natasha’dan (ilişkiyi itiraf eden) bir mektup getirdiğini söyledi. Natasha’nın ise önceki gün çocukları alarak İspanya’ya gittiği ve telefonunu kapattığı belirtildi.

Yasak ilişki 2011 yılında Natasha’nın 8 yıl boyunca Ryan Gigs ile birlikte olduğunu basına açıklamasıyla ortaya çıkmıştı. Natasha Giggs, Rhodri ile evlenmeden birkaç hafta önce Ryan’ın bebeğini aldırdığını açıklamıştı. 2003 yılında başlayan ilişki 2010 yılında Natasha ile Rhodri’nin ile evlenmesine rağmen devam etti. Bu süreçte Ryan Giggs’in de kendi eşi Stacey Giggs’den iki çocuğu oldu. 2013 yılında boşanan Natasha ve Rhodri’nin de evliliklerinden iki çocukları bulunuyor.

Ryan Giggs ise 2017 yılında eşiyle resmen boşandı.