SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdülkadir Ömür sahalara döneceği tarihi açıkladı!

Trabzonspor Galatasaray maçını tribünde takip eden Abdülkadir Ömür, maçın ardından sahalara döneceği tarihi açıkladı. Ömür, "Tedavime Berlin'de devam edilecek, yaklaşık 2-3 aylık bir tedavi sürecim var. Mart ayında inşallah oynamaya başlayacağım" dedi.

Güncellenme: 01:03, 02/12/2019
Abdülkadir Ömür sahalara döneceği tarihi açıkladı!

Trabzonspor’da sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Abdülkadir Ömür, Galatasaray maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Tedavisinin sürdüğünü söyleyen Ömür, “Bir hafta sonra tedavi için Almanya’ya gideceğim. Tedavime Berlin’de devam edilecek, yaklaşık 2-3 aylık bir tedavi sürecim var. Mart ayında inşallah oynamaya başlayacağım” ifadelerini kullandı.

Maçı da değerlendirdi

Galatasaray’a karşı iyi oynamadıklarını söyleyen genç futbolcu, “Bizim için iyi bir sonuç değildi. Son dakika golüyle yıkıldık diyebiliriz. Çok üzüldük gerçekten. Çok da iyi oynamadığımız bir gündü açıkçası. Biz daha iyisini yapabilirdik, günümüzde değildik. Berabere kaldığımız için üzgünüz, bizim için kötü bir akşamdı. Umarım haftaya telafisini edebiliriz” dedi. İLGİLİ HABER Ahmet Ağaoğlu: 6 milyon Euro`yu neden şimdi vereyim? Ahmet Ağaoğlu: 6 milyon Euro`yu neden şimdi vereyim?