SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sinisa Mihajlovic aylar sonra basın mensuplarının karşısına çıktı!

İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Bologna teknik direktörü Sinisa Mihajlovic, kanser tedavisi gördüğünden beri ilk kez basının karşısına çıktı. Mihajlovic en son Temmuz ayında basının karşısına çıkmıştı.

Güncellenme: 18:24, 29/11/2019
Sinisa Mihajlovic aylar sonra basın mensuplarının karşısına çıktı!

5 aydır kanser tedavisi gören İtalya Serie A takımlarından  Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic, basın toplantısında hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kırmızı kasket ve boğazlı kazağıyla dikkat çeken Mihajlovic’in açıklaması da göz dolduran türdendi.

Zorlu bir süreç yaşadığını vurgulayan ünlü teknik adam, “Herkese teşekkür etmek istiyorum. Durumuma saygı gösteren insanlara teşekkürler. Etrafımda çok fazla insan olmaması gerekiyordu bir süredir. Tedavimde yer alan tüm doktorlara da teşekkürler. Sadece bu hastalığı yaşayanlar ne kadar zor olduğunu bilir. Yardım olmasaydı, asla bu yolculupa çıkamazdım. Şu anda iyi bir yoldayım” diye konuştu.

‘AĞLAMAKTAN YORULDUM’

Kendisine destek veren kişiler olduğunu vurgulayan 50 yaşındaki teknik adam, “Beni koruyan melekler oldu bu yolda, mental olarak beni geliştirdiler. Onlar olmasaydı hiçbir şey yapamazdım. Hayatımın kalanında onlara minnettar olacağım. Hepsini tek tek söyleyemediğim için üzgünüm çünkü artık ağlamaktan yoruldum” ifadelerini kullandı.

Sabırlı olması gerektiğinin altını çizen Mihajlovic, “Bu adi hastalığı yenmek için sabır gerekiyor. Ben hiçbir zaman kahraman gibi hissetmedim, sıradan bir adamım. Eskiden sabır benim en güçlü özelliğim değildi, artık benim için bir hediye” dedi.

Yayınlanma Tarihi:17:44,