SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş-Slovan Bratislava maçı sonunda olay çıktı

Beşiktaş'ın Slovan Bratislava'yı Ljajic'in son dakikalarda attığı penaltı golüyle 2-1 yendiği karşılaşma sonunda gerginlik yaşandı! Bratislava'nın teknik direktörü Kozak tribünlere hareket yapınca olay çıktı.

Güncellenme: 08:12, 29/11/2019
Beşiktaş-Slovan Bratislava maçı sonunda olay çıktı

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi K Grubu’nda 2-1 mağlup ettiği Slovan Bratislava karşılaşmasının bitiş düdüğünden sonra gerginlik yaşandı.

Takımlar soyunma odasına giderken tünelin başında kavga çıktı. İki takım teknik direktörü de maç sonu basın toplantısında olaylara değinmeyip topu birbirlerine attı.

Ancak yaşananlar ortaya çıktı. Slovan Bratislava’nın teknik direktör Jan Kozak, 2-1’lik yenilginin ardından Beşiktaş tribünlerine dönüp hareket yaparak hararetli şekilde cümleler kullandı.

Siyah-beyazlıların yedek kulübesindeki antrenörler ve futbolcular da bu hareketli sonrasında Kozak’a tepki gösterdi. Yaşanan gerginlik soyunma odasına giden tünelde yükselince araya polis girdi ve Sloven ekibinin teknik direktörüne soyunma odasına kadar eşlik etti.

İLGİLİ HABER Abdullah Avcı: Ülke puanı açısından olması gereken oldu Abdullah Avcı: Ülke puanı açısından olması gereken oldu

İLGİLİ HABER Jan Kozak: `Abdullah Avcı`nın hareketlerine bakın` Jan Kozak: `Abdullah Avcı`nın hareketlerine bakın`