SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Belçika basınında Galatasaray-Club Brugge maçının yankıları!

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile Club Brugge arasında oynanan mücadele duraklama dakikalarında gelen golle 1-1 sona erdi. Belçika basını son dakika golünün mutluluğunu yaşarken, gelen 2 kırmızı kartın da şaşkınlığını yaşadı.

Galatasaray ile Club Brugge'ün 1-1 biten karşılaşması Belçika basınında geniş yer aldı.
HET LAATSTE NIEUWS: Club Brugge, Galatasaray'ın golünden sonra uzun sürede sahada yoktu! Takımın en iyisi Diatta harika bir şutla puanı getirdi. Brugge ikinci tur şansını kaybetti ama 2020'de UEFA Avrupa Ligi'nde... İstanbul'da altın puan alan Brugge'de eşi benzeri görülmemiş şekilde gol sevincinde Diatta ve Mata kırmızı kart gördü.
DE STANDAARD: Club Brugge, İstanbul'daki gerilimli maçtan sonra Avrupa'da kalmaya devam ediyor. Takım, neredeyse 90 dakika boyunca Galatasaray'ı kovalamak zorunda kaldı. Diatta'nın attığı şık gol puan getirdi.
Galatasaray'ın sert taraftar grubu "UltrAslan" maç boyunca takımını destekledi. Her Club Brugge atağında sağır edici bir ıslık çıkardı.
VOETBAL BELGIE: Arena'da zorlu maç... Club Brugge'ün Avrupa hedefine Galatasaray izin verdi! Diatta'nın son dakika golü ardından duygu patlaması ve iki kırmızı kart getirdi.
VOETBALKRANT: Diatta, Club Brugge'ü İstanbul'da son dakikada kurtardı! Kıyasıya bir maçtan sonra Brugge için Avrupa Ligi yeni yıldan çok yakın görünüyor!
VOETBAL PRIMEUR: İstanbul'daki puan paylaşımından sonra Real Madrid turladı! Diatta son dakikada kaybeden takıma puan kazandırdı, formasını çıkarıp kutlayınca oyundan atıldı!
NIEUWS365: Club Brugge, Galatasaray deplasmanından puanla ayrılarak grupta önemli adım attı. Diatta attığı golle takımı yeniden bir araya getirdi. 9 kişi kalan Brugge'ün kaderi son maçta kendi elinde...
VOETBAL INTERNATIONAL: Çok acayip bir finale sahne olan maçta Brugge, Galatasaray’ı yaraladı