SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’dan PFDK değerlendirmesi: ‘Adalet terazisi eşit tutulana kadar…’

Antalyaspor'un resmi internet sitesinden Başkan Ali Şafak Öztürk'ün PFDK'ya sevk edilmesi üzerine bir açıklama yayınlandı. "Adil yönetim istediysek, kendimiz için değil, Türk futbolu için istedik. Sahadaki adalet terazisi eşit tutulana kadar doğru bildiklerimizi söylemekten vazgeçmeyeceğiz" ifadesine yer verildi.

Güncellenme: 21:33, 27/11/2019
Antalyaspor’dan PFDK değerlendirmesi: ‘Adalet terazisi eşit tutulana kadar…’

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliğinin, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Antalyaspor Kulübünün PFDK’ye sevk edilmesine, kulüpten yapılan açıklamayla tepki gösterildi. “Adil yönetim istediysek, kendimiz için değil, Türk futbolu için istedik” denilen açıklamada, “Sahadaki adalet terazisi eşit tutulana kadar doğru bildiklerimizi söylemekten vazgeçmeyeceğiz” ifadesine yer verildi.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Antalyaspor olarak dün haklı tepkimizi ortaya koyduğumuz açıklama nedeniyle, hem kulübümüzün hem de başkanımız Ali Şafak Öztürk’ün Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da uğradığımız haksızlıklar karşısında susmayacağımızın, haklı tepkimizi ortaya koyacağımızın ve camiamızın hakkını hiç kimseye yedirmeyeceğimizin bilinmesini isteriz” denildi. İLGİLİ HABER Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk PFDK`ya sevk edildi Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk PFDK`ya sevk edildi