SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paulo Dybala: ‘Lider gibi hissetmiyorum, hissetmek de istemiyorum!’

Juventus'un yıldız oyuncusu Paulo Dybala, İtalyan basınına verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. Dybala, "Lider gibi hissetmiyorum, hissetmek de istemiyorum. Örneğin Evra ve Buffon doğuştan lider. Onların varlığı bile takımı etkiliyor, ben onlar gibi değilim" dedi.

Güncellenme: 20:18, 25/11/2019
Paulo Dybala: ‘Lider gibi hissetmiyorum, hissetmek de istemiyorum!’

Juventus’un Arjantinli yıldızı Paulo Dybala, İtalyan basınına çarpıcı ve samimi bir röportaj verdi. Dybala, “Maurizio Sarri’nin altında daha hızlı oynamayı öğreniyorum. Bazı maçlarda 20 tane gol şansı geliyor. Bunun bir forvet oyuncusu için ne kadar önemli olduğunu sadece hayal edebilirsiniz.” dedi. 26 yaşındaki golcü yıldız karakteri ile ilgili olarak da konuşurken lider bir oyuncu olmadığını söyledi.

Dybala, “Önemli ve saygıdeğer bir oyuncu gibi hissediyorum ama bir lider gibi hissetmiyorum, hissetmek de istemiyorum. Örneğin Evra ve Buffon doğuştan lider. Onların varlığı bile takımı etkiliyor, ben onlar gibi değilim. Benim için önemli olan doğal olmak. Birilerinin beni sevmesini sağlamak bir işe yaramaz” dedi.

Takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlere rağmen sezona Juventus’ta başlayan oyuncu bu sezon 15 maçta 6 gol atıp 3 asist yaptı. Dybala, Sarri hakkında da “Benim için ve takımın diğer hücumcuları için Sarri’yle oynamak çok farklı. Onun düşünce tarzı diğer teknik direktörler gibi değil” dedi. İLGİLİ HABER Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane: `Kylian Mbappe`yi çok seviyorum!` Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane: `Kylian Mbappe`yi çok seviyorum!`

Yayınlanma Tarihi:19:04,