SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ekşi Sözlük ile ünlenen Lecce Cagliari maçı beraberlikle sonuçlandı

Ekşi Sözlük takipçilerince merakla beklenen Lecce-Cagliari maçı sonunda oynandı. 3 kırmızı kartın çıktığı ve 4 golün atıldığı maç 2-2'lik eşitlikle sonuçlandı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 01:28, 26/11/2019
Ekşi Sözlük ile ünlenen Lecce Cagliari maçı beraberlikle sonuçlandı

İtalya Seria A’nın 13. hafta müsabakasında Lecce ile Cagliari karşı karşıya geldi.

Dün oynanması gereken ancak yoğun yağış sebebiyle ertelenen maçta Lecce, 2-0’lık skorla geri düşse de unutulmaz bir geri dönüşle maçı 2-2’ye getirmeyi başardı ve taraflar birer puanla sahadan ayrıldı.

Maça dair esas akılda kalan olay 83. dakikada yaşandı. Gianluca Lapadula ile Robin Olsen’in birbirine girmesinin ardından iki oyuncu da kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Daha öncesinde Fabrizio Cacciatore’yi de kırmızı kartla kaybeden Cagliari 9, Lecce 10 kişiyle maçı tamamladı.

İLGİLİ HABER Ekşi Sözlük`te merakla beklenen Lecce Cagliari maçı ertelendi! Ekşi Sözlük`te merakla beklenen Lecce Cagliari maçı ertelendi!

EKŞİ SÖZLÜK’TE FENOMEN OLMUŞTU…

Ekşi Sözlük’ün unutulmaz başlıklarından olan “0-0 bitmiş lecce cagliari maçını banttan seyretmek” başlığına konu olan 19 Aralık 1999 tarihli maçın 20. yıl dönümü sebebiyle Lecce-Cagliari maçı, sözlük takipçileri tarafından heyecanla beklenirken büyük ilgi toplamıştı. Ancak dün oynanması gereken mücadele yoğun yağış sebebiyle ertelenmişti. 

Yayınlanma Tarihi:19:30,