SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz o anlar hakkında konuştu: ‘Ben taştan değilim…’

Burak Yılmaz, Beşiktaş'ın deplasmanda Konyaspor'u 1-0 yendiği maçta gole imza atarken karşılaşma sonrası açıklamasında havaalanında yaşanan olaya da yorum getirdi. Burak, "Ben de taştan değilim. İnsanım. Benim de duygularım var. Kaptanım, sahaya en önde çıkanım, dik durmak gerekiyor" dedi.

Güncellenme: 22:36, 23/11/2019
Burak Yılmaz o anlar hakkında konuştu: ‘Ben taştan değilim…’

Beşiktaş’ın deplasmanda Konyaspor’u 1-0 yendiği karşılaşmanın ardından 72’de maçın tek golünü atan Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu. Burak Yılmaz, havaalanında kendisine “hırsız” diye bağıran taraftara çiçek vermesiyle gündeme geldiği anlar hakkında, “Ben de taştan değilim. İnsanım. Benim de duygularım var. Kaptanım, sahaya en önde çıkanım, dik durmak gerekiyor. Karakter koymak gerekiyor. Ben Beşiktaşlıyım, bunu diğer takımlarda da söyledim. Hedefimiz var, sahada olduğum sürece elimden geleni yapacağım” dedi. İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`dan kendisine `Hırsız` diye bağıran taraftarlara çiçek! Burak Yılmaz`dan kendisine `Hırsız` diye bağıran taraftarlara çiçek!

“Tepkiler oluyor ama biraz daha sağduyu isteyebilirim ama tüm taraftarın başımın üstünde yeri var” diyen deneyimli golcü maçı ise şöyle değerlendirdi: “Benim için bıçak sırtı bir maçtı. Rakiplerimizden birinin dün kaybetmesinin ardından kazanıp, onların üstüne çıkmak istiyorduk. Kazandık ve istediğimizi aldık. Konyaspor iyi bir takım, iyi hocaları, iyi statları ve iyi taraftarları var.

Bir şeyleri tam olarak oturtamadık. Takım arkadaşlarımızla birbirimize alışamadık, oynadığımız oyuna alışamadık. Burada kimseyi suçlamıyorum. Formda olmadığınız dönemde 1-0, 1-0 kazanmak ileride işinize yarayacaktır. Şu anda çok güzel bir ortam var.” İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | İttifak Holding Konyaspor 0-1 Beşiktaş MAÇ SONUCU | İttifak Holding Konyaspor 0-1 Beşiktaş

Yayınlanma Tarihi:22:31,