SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antonio Conte’den futbolcularına seks önerisi!

Inter teknik direktörü Antonio Conte, futbolcularına cinsel hayatları hakkında verdiği önerileri anlattı.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 12:20, 23/11/2019

Sezon başında İtalya Serie A takımlarından Inter’in başına geçen Antonio Conte, futbolcularını cinsel hayatları konusunda uyardığını söyledi. Fransa’nın L’Equipe gazetesine konuşan 50 yaşındaki teknik adam, sezon içinde futbolcuların cinsel hayatlarının, futbollarını etkilediğini iddia etti.

Futbolcularını fazla seks yapmamaları konusunda uyardığını anlatan Antonio Conte “Sezon devam ederken futbolcularıma seks süresini kısa tutmalarını, çok fazla seks yapmamalarını ve yapacakları zaman minimum efor harcamaları konusunda uyarırım. Yani seks yaparken partnerinizin üstte olmasını tercih etmelerini söylerim. Futbolcularıma ayrıca eşleriyle seks yapmalarını öneririm çünkü diğerleri daha fazla efor gerektiriyor” dedi.

Inter’în başında başarılı bir performansa imza atan Antonio Conte, İtalya Serie A’da 12 hafta geride kalırken takımını Juventus’un 1 puan gerisinde ikinci sıraya yerleştirdi.

İLGİLİ HABER Inter`in teknik direktörü Antonio Conte`ye mermili mektup Inter`in teknik direktörü Antonio Conte`ye mermili mektup

ANTALYASPOR’UN ESKİ YILDIZI GUARDIOLA’NIN SEKSİ YASAKLADIĞINI SÖYLEMİŞTİ

Bir dönem Antalyaspor’da da forma giyen Samir Nasri, Pep Guardiola’nın futbolcularına seks yapmayı yasakladığını söylemişti. İki yıl önce L’Equipe du Soir’e konuşan Nasri, Guardiola’nın ertesi gün maç olmasa bile, “iyi bir gece uykusu” için oyuncularına gece yarısından sonra cinsel ilişkiye girmeme kuralı getirdiğini belirtmişti.

Nasri konuşmasında şunları söylemişti:

“Sevgilinizle ilişkileriniz gece yarısından önce olmalıydı. Ertesi gün izinli bile olsanız gece yarısından sonra seks yasaktı. Böylece futbolcuların gece iyi bir uyku çekmesini amaçlanıyordu. Guardiola, bizimle tanışırken ‘Dünyanın en iyi futbolcuları Lionel Messi ve Robert Lewandowski ile de böyle çalıştım. Bu sayede onların kas sakatlıklarını minimum düzeye indirmiştim' demişti. Bunun dışında ne yiyeceğimize, ne içeceğimize de karışır ve bunu sıkı bir şekilde kontrol ederdi.”

Manchester City Menajeri Pep Guardiola ise bu iddiaları yalanlamıştı. Guardiola, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Partnerinizle seks yapmıyorsanız, iyi futbol oynamanız imkansızdır. Bu imkansız. Bunu asla yasaklamadım… Ve asla da yasaklamam. Bunu yapmak zorundalar. Ne kadar çok yaparlarsa, o kadar iyi futbolcu olurlar” demişti.

Yayınlanma Tarihi:11:30,