SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a bir sakatlık şoku daha!.. Bu kez Luyindama!

Galatasaray'a bir sakatlık haberi de Luyindama'dan geldi. Falcao, Andone, Babel ve Muslera'nın ardından Luyindama da sakatlandı. 25 yaşındaki oyuncu, Demokratik Kongo'nun Gambiya ile oynadığı maçın 65. dakikasında oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Güncellenme: 23:12, 18/11/2019
Galatasaray’a bir sakatlık şoku daha!.. Bu kez Luyindama!

Sakatlık haberlerini üst üste alan Galatasaray’a bir şok da Christian Luyindama’dan geldi. Aslan’ın başarılı stoperi Luyindama, Demokratik Kongo’nun Gambiya ile oynadığı maçın 65. dakikasında sakatlanarak oyundan çıktı.

Radamel Falcao, Florin Andone ve Ryan Babel’in ardından Fernando Muslera sakatlar kervanına katılan son isim olmuştu. Luyindama’dan gelen kötü haber ise Florya’da büyük bir şok ve şaşkınlık yarattı.

Sakatlıkların ardından Fatih Terim’in kadroda yapacağı değişiklikler merak konusu oldu. Babel, Muslera ve Luyindama’nın cuma günü Başakşehir’e karşı forma giyip giyemeyeceği henüz bilinmiyor. İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Galatasaray`da Ryan Babel ve Fernando Muslera şoku! Kadrodan çıkartıldılar SON DAKİKA | Galatasaray`da Ryan Babel ve Fernando Muslera şoku! Kadrodan çıkartıldılar

Yayınlanma Tarihi:23:10,