SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Merih Demiral ve Burak Yılmaz canlı yayındayken sürpriz misafir!

A Milli Futbol Takımımız'ın İzlanda ile 0-0 berabere kalıp EURO 2020 bileti aldığı maçın ardından TRT ekranlarında ilginç bir an yaşandı. Maç sonu Merih Demiral ve Burak Yılmaz röportaj verdiği sırada güvenliklerden kaçan minik bir taraftarın koşarak yanlarına gelmesi canlı yayına yansıdı.

Güncellenme: 22:30, 14/11/2019
Merih Demiral ve Burak Yılmaz canlı yayındayken sürpriz misafir!

EURO 2020 Elemeleri H Grubu maçında İzlanda ile 0-0 berabere kalan A Milli Futbol Takımımız, EURO 2020’ye katılma hakkı kazanırken maç sonunda büyük sevinç yaşandı.

Türk Telekom Stadı’nda oynanan maçın bitiş düdüğü ile birlikte saha içinde kutlama yapan futbolcularımızdan Merih Demiral ve Burak Yılmaz TRT Spor mikrofonlarına röportaj verdi.

İki yıldızın canlı yayında konuştuğu sırada minik bir taraftarın koşarak onların yanına gelmesi kameralara yansıdı. Futbolcuların yanına ulaştığı sırada ayağı kayıp yere düşen minik taraftar Burak Yılmaz’a sarıldı.

Güvenlik görevlileri minik taraftarı uzaklaştırmak için oyuncuların yanına gelirken Merih Demiral “Tamam abicim bekle sen beni” diyerek küçük taraftara forma vereceğini söyledi.

İşte o anlar;

İLGİLİ HABER Nefes kesen an! Yürekler ağza geldi ama `Komando` Merih Demiral çizgiden çıkardı! Nefes kesen an! Yürekler ağza geldi ama `Komando` Merih Demiral çizgiden çıkardı!