SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CANLI İZLE: Fransa Moldova maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Fransa Moldova EURO 2020 grup elemeleri maçında mücadele edecekler. Türkiye'nin yer aldığı H grubunda yer iki takımın maçında Fransa sahaya üç puan için çıkacak, Moldova ise sürpriz gerçekleştirerek rakibinden puan alabilmek için sahada yer alacak. Peki Fransa Moldova maçı hangi kanalda? İşte Fransa Moldova maçı ile ilgili detaylar...

Güncellenme: 23:05, 14/11/2019
CANLI İZLE: Fransa Moldova maçı saat kaçta, hangi kanalda?

EURO 2020 elemelerinde H grubu içerisinde yer alan Fransa Moldova karşı karşıya geliyor. Milli takımımızı da yakından ilgilendiren maçta Fransa’nın puan kaybı yaşaması halinde Türkiye grup liderliği yolunda avantaj elde etme şansı bulacak. Zorlu mücadeleyi izlemek isteyenler için detayları araştırıyor. Peki Fransa Moldova maçı hangi kanalda? İşte detaylar…

FRANSA MOLDOVA MAÇI CANLI İZLE (ÜYELİK GEREKTİRİR)

FRANSA MOLDOVA MAÇI HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA?

Fransa Moldova, UEFA Euro 2020 Elemeleri maçı 14 11 2019 günü S Sport Plus, kanalından yayınlanacak. Maçın başlama saati 22:45.

FRANSA PUAN KAYBEDERSE TÜRKİYE AVANTAJ YAKALAYACAK

Fransa'nın Moldova karşısında puan kaybetmesi durumunda Türkiye, grup liderliği konusunda büyük avantaj yakalayacak. Türkiye, beraberlik halinde kendisini puan olarak yakalayan Fransa karşısında ikili averaj avantajı ile 9. haftayı da lider tamamlayacak. Fransa'nın yenilmesi durumunda ise Türkiye, en yakın rakibi ile arasındaki puan farkını 1'e çıkaracak.

Eğer Fransa Moldova'yı yenerse, son haftaya Türkiye'nin 2 puan önünde lider durumda girecek. Son hafta Türkiye deplasmanda Andorra ile Fransa ise Arnavutluk ile rakip sahada karşılaşacak.

Yayınlanma Tarihi:18:35,