SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! A Milli Takım’da sakatlık şoku! Cenk Tosun kadrodan çıkartıldı

Son dakika! A Milli Takım’da sakatlık şoku! Cenk Tosun kadrodan çıkartıldı

Milli Takım'a son dakika sakatlık şoku! A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda ve Andorra ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçlarının aday kadrosunda bulunan Cenk Tosun, sakatlığından dolayı kadrodan çıkartıldı.

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in İzlanda ve Andorra maçlarının aday kadrosunda yer verdiği golcü oyuncu Cenk Tosun, sakatlığından dolayı bu iki müsabakada yer alamayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şenol Güneş, “Maalesef Cenk’in sakatlığı var. Çok iyi hazırlanmıştı. Ama futbol böyle bir şey. Elimizde olan tüm oyuncular ile en iyisini yapacağız” ifadelerini kullandı. 13 Kasım 2019 İzlanda Teknik Direktörü Erik Hamren: `Beni ilgilendirmiyor, konuşmak istemiyorum!` İzlanda Milli Takımı Teknik Direktörü Erik Hamren, Türkiye maçı öncesi yaptığı açıklamada kazanmaya ihtiyaçları olduklarını söyledi. Hamren ayrıca İzlanda`da yaşanan durumla alakam yok. Bize bağlı bir durum değildi. Çok uzun süre önce yaşandı ve şimdi odaklanmamız gereken tek şey bu maç dedi. İlgili Haberi Oku