SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uğur Tütüneker: ‘Hakikaten rezil oynadık! İstifa etme taraftarıyım’

TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, 3-2 yenildikleri Eskişehirspor maçı sonrasında istifa edeceğinin sinyallerini verdi.

Güncellenme: 23:34, 08/11/2019

TFF 1. Lig’in 11. haftasında konuk ettiği Eskişehirspor’a 3-2 yenilen Adana Demirspor’un teknik direktörü Uğur Tütüneker, “Ben geçen maçta da istifa etme taraftarıydım açıkçası. Bu maçtan sonra öyle olması gerekiyor. Tabii ki değerlendirmeyi başkanla mecbur yapacağız.” dedi.

Tütüneker, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, “Hakikaten kötü, rezil oynadık.” diyerek, sorumluluğu üzerine aldığını söyledi. Maçla ilgili fazla konuşmak istemediğini aktaran Tütüneker, “Ben geçen maçta da istifa etme taraftarıydım açıkçası. Bu maçtan sonra öyle olması gerekiyor. Tabii ki değerlendirmeyi başkanla mecbur yapacağız. Hakikaten normalde olmaması lazım açıkçası. Çok fazla da bir şey söylemek istemiyorum. Normalde bu olması lazım.” ifadelerini kullandı.

Tütüneker, bir basın mensubunun “(İstifa için) Niyetiniz var yani böyle bir şeye?” şeklindeki sorusu üzerine, şunları kaydetti:

“Şimdi sorumlusu benim kötü oyunun. Her şeyin sorumlusu benim sonuçta. Ne yapabilirim yani daha, ne diyebilirim ki? Adana Demirspor’da şu an benimle işler iyi gitmiyor. Gitmediği için de bana kalsa normal şartlarda durmamam lazım. Eskişehirspor’u tebrik ediyorum.”

İLGİLİ HABER Adana Demirspor 2-3 Eskişehirspor | TFF 1. Lig Adana Demirspor 2-3 Eskişehirspor | TFF 1. Lig

Yayınlanma Tarihi:22:51,