SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ne Oldu’da 14. bölüm! Ülke puanı meselesi ve son durum…

Ne Oldu’nun 14. bölümünde Mehmet Özen ve Metin Aktaşoğlu gündemi değerlendirdi. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir’in Avrupa sahnesindeki durumları, ülke puanı meselesinde son görüntü, Şampiyonlar Ligi’ndeki yerimizi kaybedersek yaşanabilecekler, geleceğimiz ve çözüm yolları Ne Oldu’da!

Güncellenme: 20:23, 08/11/2019
Ne Oldu’da 14. bölüm! Ülke puanı meselesi ve son durum…

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele eden temsilcilerimiz, Başakşehir dışında yine hüsranla Türkiye’ye dönerken müsabakaların ardından UEFA Şampiyonlar Ligi’ne direkt olarak grup aşamasından başlamak anlamına gelen 10. sıra da artık daha net bir şekilde hayale dönüşüyor. 11. sıradaki Türkiye’nin hala gelecek yıl için şansı ciddi bir şekilde sürse de 12. Avusturya da farkı iyice kapattı.

Ne Oldu’nun bu bölümünde Mehmet Özen ve Metin Aktaşoğlu, ülke puanı meselesini, rakiplerimizin durumunu, aradaki farkı, grup aşamasında kalan bölümde hangi maçlara dikkat kesilmemiz gerektiğini ve 11. sırada kalmanın bile ne kadar önemli olduğunu konuştu.

GOOGLE PODCASTS ÜZERİNDEN DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İLGİLİ HABER Ülke puanı hala kritik eşikte! Başakşehir`in galibiyeti ipten aldı... Ülke puanı hala kritik eşikte! Başakşehir`in galibiyeti ipten aldı...