SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsene Wenger: ‘Bayern Münih ile görüşme fırsatını asla reddedemem’

Arsene Wenger, Alman kulübü Bayern Münih'ten gelecek bir görüşme talebini reddedemeyeceğini açıkladı. Wenger, 'Bayern Münih ile görüşme fırsatını asla reddedemem' dedi.

Güncellenme: 14:25, 07/11/2019
Arsene Wenger: ‘Bayern Münih ile görüşme fırsatını asla reddedemem’

Fransız çalıştırıcı Arsene Wenger, teknik direktörlük için isminin anıldığı Almanya kulübü Bayern Münih ile görüşme fırsatını reddedemeyeceğini açıkladı.

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Bayern Münih ile ilgili yorumculuk yaptığı beIN Sports’a açıklamada bulunan Wenger, “Bayern Münih ile görüşme fırsatını asla reddedemem. Kulübü 30 yıldır yöneten insanları tanıyorum. Uzun zaman önce Bayern Münih’in başına geçme ihtimalim olmuştu ama şu anda onlarla görüşmedim” ifadelerini kullandı.

Yeşil sahalarda olmayı özlediğini de belirten tecrübeli teknik adam, “Henüz teknik direktörlük yapıp yapmama konusunda karar vermedim. Benim için zor bir karar. Bu kararı önümüzdeki günlerde vereceğim” yorumunu yaptı.

İngiliz gazeteleri Arsene Wenger’in Bayern Münih’e en yakın isim olduğunu yazıyor. Uzun vadede genç bir hocayla anlaşmayı planlayan Bayern, Fransız teknik direktöre sezon sonunda bitecek bir sözleşme teklif etmeyi planlıyor.

Arsenal’da 22 yıl görev yapan 70 yaşındaki Wenger, geçen sene takımdan ayrılmıştı. Bayern Münih Kulübü, ligde Eintracht Frankfurt’a 5-1 yenildikleri maçın ardından Hırvat teknik direktör Niko Kovac ile yollarını ayırmıştı.

Yayınlanma Tarihi:14:19,