SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: ’82 milyon nüfuslu yerde…’

Kayserispor Fenerbahçe maçı sonrası değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen TFF ve kurumlarını eleştirdi. Dilmen, "82 milyon nüfuslu yerde, TFF yöneticilerinin kulüple ilişkisi olmayacak, Nihat bey gibi, Limak Holding'in de başında olmayacak. Devletle işi olmayacak, hatta Koç Holding ile de işi olmayacak. 82 milyonda Koç Holding ile işi olmayan MHK başkanı bulamaz mısın" dedi.

Güncellenme: 07:56, 04/11/2019
Rıdvan Dilmen: ’82 milyon nüfuslu yerde…’

Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Kayserispor’a 1-0 yenilirken Rıdvan Dilmen karşılaşmayı ve gündemi değerlendirdi. Dilmen, “Fenerbahçe’nin 2. yarıda itiraz ettiği pozisyon penaltı diye düşünüyorum. Devamlı gitmek de, bu sene gibi hiç VAR’a gitmemek de doğru değil. Hakemlere verilen seminerlerde, hakemin görüş açısındaysa VAR’a gitme dendi. Arda Kardeşler, eline çarptı diye işaret ediyorsa, o daha büyük kabahat. Ele geldiyse, dirseğe geldiyse, penaltı. Gidip, gördü, verdi diyelim, ceza alacak” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, “82 milyon nüfuslu yerde, TFF yöneticilerinin kulüple ilişkisi olmayacak, Nihat bey gibi, Limak Holding’in de başında olmayacak. Devletle işi olmayacak, hatta Koç Holding ile de işi olmayacak. 82 milyonda Koç Holding ile işi olmayan MHK başkanı bulamaz mısın? Belki Fenerbahçe de açıklama yapacak. Galatasaray 2. haftada organize kötülük diyor. Erman Toroğlu, organize işler diyor. Bunlar çok tehlikeli şeyler” diye konuştu. İLGİLİ HABER Emre Belözoğlu: `Böyle maçlarda golleri atacaksınız!` Emre Belözoğlu: `Böyle maçlarda golleri atacaksınız!`

Yayınlanma Tarihi:22:00,