SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta ufak çaplı Domagoj Vida krizi!

Beşiktaş'ta göreve geldikten sonra oyuncuların alacaklarını ödeyen Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi arasında Hırvat futbolcu Domagoj Vida'yla küçük bir anlaşmazlık çıktı. Tecrübeli stoper, sözleşmesinde yer alan maddedeki 600 bin Euro’nun ödenmesini talep etti.

Güncellenme: 11:23, 02/11/2019
Beşiktaş’ta ufak çaplı Domagoj Vida krizi!

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin göreve başlar başlamaz üzerinde titrediği futbolcuların maaş konusunda hareketlilik sürüyor.

Geçen sezon maaşlarının zamanında yatmadığı gerekçesiyle tepki gösteren Domagoj Vida'yla eski yönetim arasında özel bir sözleşme yapılmıştı.

Geçen hafta tüm futbolcuların bu sorununu çözen ve ‘borçsuzluk kâğıdı'nı alan yönetim, Hırvat stoperin özel sözleşmesinde yer alan maddedeki 600 bin Euro'nun ödenmesini talep etmesiyle karşı karşıya kaldı.

Çebi'nin bu konuda devreye girdiği ve geçici bir çözüm sağladığı öğrenildi. Vida'nın bu konuyu FİFA'ya taşıma hakkı var.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: `Milletin bırakıp gitme nedeni olan sorunu çözdük` Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: `Milletin bırakıp gitme nedeni olan sorunu çözdük`