SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taekwondo Federasyonu, İrem Yaman’la Hatice Kübra İlgün arasındaki seçme maçının tarihini açıkladı!

Türkiye Taekwondo Federasyonu, İrem Yaman ile Hatice Kübra İlgün arasında G4 Ekstra Avrupa Şampiyonası'na katılım hakkı için gerçekleştirilecek seçme müsabakasının 25 Ekim Cuma günü Ankara'da yapılacağını duyurdu.

Güncellenme: 21:51, 22/10/2019
Taekwondo Federasyonu, İrem Yaman’la Hatice Kübra İlgün arasındaki seçme maçının tarihini açıkladı!

Türkiye Taekwondo Federasyonu milli sporcular İrem Yaman ile Hatice Kübra İlgün arasında G4 Ekstra Avrupa Şampiyonası’na katılacak ismi belirlemek için gerçekleştirilecek seçme müsabakasının, 25 Ekim Cuma günü Ankara’da yapılacağını duyurdu.

Federasyondan yapılan açıklamada, “Federasyonumuz 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 1-3 Kasım 2019 tarihlerinde İtalya'nın Bari şehrinde yapılacak olan G4 Ekstra Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi kadınlar 57 kilo sıkletinde temsil edecek sporcuyu belirlemek amacıyla seçme müsabakası düzenlenecektir. Seçme müsabakası milli sporcular İrem Yaman ile Hatice Kübra İlgün arasında 25 Ekim Cuma günü saat 10.00'da Ankara İsmet Iraz Spor Salonu’nda yapılacaktır.” ifadeleri yer aldı. İLGİLİ HABER İrem Yaman`ı şoke eden karar: `Biraz komik` İrem Yaman`ı şoke eden karar: `Biraz komik`

Yayınlanma Tarihi:21:39,