SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe maçı sonrası Denizlispor Başkanı Ali Çetin’den olay sözler: Bu şehir burayı bunların başına yıkar

Sahasında Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup olan Denizlispor’da Kulüp Başkanı Ali Çetin, maçın hakemlerine yüklenerek, “Emin olsunlar ki 1 milyon 100 bin nüfuslu bu şehir burayı bunların başına yıkar. Böyle bir haksızlık bir daha eğer bu kulübün başına gelirse bu insanları burada kimse durduramaz” dedi.

Güncellenme: 23:18, 20/10/2019
Fenerbahçe maçı sonrası Denizlispor Başkanı Ali Çetin’den olay sözler: Bu şehir burayı bunların başına yıkar

Süper Lig'in 8. haftasında Denizlispor sahasında Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup oldu. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, hakemleri ağır bir şekilde eleştirdi.

İLGİLİ HABER Mustafa Yumlu: `Alın terimiz bunlarla gidiyor!` Mustafa Yumlu: `Alın terimiz bunlarla gidiyor!`

Ali Çetini, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ben yönetime geleli 13 ay oldu. Başkan olarak bugüne kadar hiç böyle konuşmadım artık bu vicdanın son noktası yazıklar olsun. Bu insanlar 5 TL'lik çakmak satarak bu kulübü bu hale getirdi. Emin olsunlar ki 1 milyon 100 bin nüfuslu bu şehir burayı bunların başına yıkar. Böyle bir haksızlık bir daha eğer bu kulübün başına gelirse bu insanları burada kimse durduramaz. Yazıklar olsun bu vicdansızlık başka hiçbir şey değil. Yani bu kadar kulübün üstüne gelinmez. 8. haftada 5 tane penaltı bizim hak ettiğimiz hiç penaltı yok. Bu güne kadarda hep sustuk artık bundan sonrada susmayacağız bunun başka ötesi de yok yazıklar olsun yani…”

Yayınlanma Tarihi:23:07,