SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak görevi bırakıyor

PFDK tarafından 10 Ekim tarihinde 421 günlük ceza alan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Hatayspor mağlubiyetinin ardından kongreye gideceklerini ve başkanlığı bırakacağını söyledi.

Güncellenme: 10:49, 20/10/2019
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak görevi bırakıyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, en kısa zamanda kongreye gideceklerini ve kulübü şampiyonluğa taşımak isteyen iyi bir yönetime devredeceklerini belirtti.

Sancak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüp olarak en kısa zamanda kongre kararı alacaklarını söyledi.

İLGİLİ HABER PFDK`dan Süper Lig ekiplerine para cezası! Murat Sancak`a 421 günlük ceza PFDK`dan Süper Lig ekiplerine para cezası! Murat Sancak`a 421 günlük ceza

Kulüp başkanı Sancak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ise şunları kaydetti:

“Çok değerli Adana Demirspor taraftarı. Başkanlığı aldığım günden itibaren tek bir hedefim vardı, siz değerli taraftarı mutlu etmek ve Adana Demirspor’u Süper Lig’e çıkartmak. Ailemi, dostlarımı, işlerimi ihmal etme pahasına ama olmadı, olmuyor. Bu nedenle affınızı rica ediyorum. En yakın zamanda kongreyi yapıp, Adana Demirspor’u şampiyonluğa taşımak isteyen iyi bir yönetime devredip her daim Adana Demirsporlu olmaya ve desteklemeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum. Hepinizi çok seviyor ve Allah’a emanet olmanızı diliyorum. Hakkınızı helal edin.”