SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası’nda 10. gün heyecanı

Türk basınının unutulmaz ismi Ertuğrul Akbay anısına düzenlenen ve 552 kişinin katıldığı dev organizasyon keyifli ve çekişmeli maçlarıyla 10. gününde tüm hızıyla devam etti.

Güncellenme: 00:02, 20/10/2019
Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası’nda 10. gün heyecanı

Mart ayında kaybettiğimiz Türk basınının duayen gazetecisi Ertuğrul Akbay’ın anısına ilk kez düzenlenen tenis turnuvasında heyecan 10. gün maçlarıyla devam etti.

Etiler Tenis Kulübü’nün ev sahipliği yaptığı ve Türk Tenis Federasyonu’nun himayesindeki organizasyon tüm tenis severler tarafından büyük beğeni topluyor.

20 Ekim’deki ödül töreniyle tamamlanacak turnuvada toplam 552 tenisçi korta çıkacak.

Türkiye’nin farklı illerinden katılım olması turnuvanın başarısını gösterdi.

GÜNÜN SONUÇLARI

Ünlü oyuncu Filiz Taçbaş da Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası’nı takip edenler arasında.

Taçbaş, duayen gazeteci Ertuğrul Akbay’ı böyle anlattı…

 

Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası 70+ Tek Erkekler kategorisi final maçını 6-1, 6-2'lik skorlarla kazanan Nedim Akkohen şampiyon oldu

Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası’nda 70+ Tek Erkekler kategorisinde final maçını kazanıp şampiyon olan Nedim Akkohen maç sonrası duygularını böyle anlattı:

“Tenis partnerim olan değerli ağabeyim Ertuğrul Akbay’ın adına yapılmış olması benim oynamak için birinci tercihim oldu. Aynı anda ITF turnuvasını oynarken burada final oynamak adına oradaki maçımdan çekildim”

 

Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası'na Antalya'dan katılan ve 55+ Tek Kadınlar kategorisinde şampiyon olan Serpil Yıldırım duygularını böyle anlattı.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN CANLI MAÇ TAKİBİ

Ertuğrul Akbay Tenis Turnuvası’nın sosyal medya hesapları tenis severlere turnuva ile ilgili tüm detaylara canlı olarak aktarıyor.

FACEBOOK: facebook.com/ertugrulakbaytenisturnuvasi/

İNSTAGRAM: instagram.com/ertugrulakbaytenisturnuvasi/

Yayınlanma Tarihi:10:59,