SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdoulay Diaby: ‘Geldiğimden beri belirtmiştim…’

Ankaragücü Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulunan Diaby, "Geldiğimden beri belirtmiştim, forvet arkasında daha iyi oynadığımı düşünüyorum. Hocamız orada değerlendirdi bugün, elimden geleni yaptım, birçok pozisyonun oluşmasına katkı yaptığımı düşünüyorum" dedi.

Güncellenme: 22:37, 19/10/2019
Abdoulay Diaby: ‘Geldiğimden beri belirtmiştim…’

Süper Lig’in 8. haftasında Ankaragücü ile Beşiktaş bir araya gelirken 0-0 biten maçın son bölümünde inanılmaz bir fırsat kaçıran Abdoulay Diaby, maçın ardından konuştu. Diaby, “Bu akşam kazanmayı hak edecek bir oyun oynadığımızı düşünüyorum ama tabii ki skoru alamadığımız için hayal kırıklığı içindeyiz. Ama önemli bir nokta var ki daha önceki maçlara göre daha çok fırsat yakaladık, bu çok önemli bir nokta” dedi.

Malili futbolcu sözlerine şöyle devam etti: “Beraberlik tabii ki memnun olabileceğimiz sonuç değil ama bugünden çıkaracağımız çok fazla pozitif şey var. Geldiğimden beri belirtmiştim, forvet arkasında daha iyi oynadığımı düşünüyorum. Hocamız orada değerlendirdi bugün, elimden geleni yaptım, birçok pozisyonun oluşmasına katkı yaptığımı düşünüyorum. Birçok pozisyona girdik ama atamadık, tek sorun oydu.” İLGİLİ HABER Ankaragücü Beşiktaş maçında ilginç olay! Oyundan çıkacaktı, takımını 10 kişi bıraktı! Ankaragücü Beşiktaş maçında ilginç olay! Oyundan çıkacaktı, takımını 10 kişi bıraktı!