SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Yattara’dan flaş açıklamalar: ‘Real Madrid… Roma…’

Trabzonspor'da oynadığı dönemde taraftarların sevgilisi haline gelen brahima Yattara, katıldığı bir programda flaş açıklamalarda bulundu. Yattara, Trabzonspor kulüp doktorlarının kendisine yalan söylediğini ifade ederken gelen transfer tekliflerine de değindi.

Güncellenme: 07:40, 18/10/2019
İbrahim Yattara’dan flaş açıklamalar: ‘Real Madrid… Roma…’

Trabzonspor'da 2003-2011 yılları arasında forma giyen ve Trabzonspor taraftarının sevgilisi haline gelen İbrahima Yattara, Eflatun TV adlı bir YouTube kanalına açıklamalarda bulundu.

Roma’nın bir dönem kendisini istediğini ifade eden Yattara, Trabzonspor kulüp doktorunun kendisine yalan söylediğini belirtti.

Yattara, “Belçika’da dizimden ameliyat olduktan sonra Trabzonspor’daki eski doktorumu aradım, kendisinin 4 yıl önce sorun olmaz dediği ağrı nedeniyle ameliyat olduğumu söyledim. ‘Doğru. Yönetim bana sus, oynasın dedi. O yüzden sana öyle söyledim’ dedi” diye konuştu.

“BENİ REAL MADRID’E ÖNERDİ”

Yıldız futbolcu, Real Madrid’in kendisine olan ilgisine ise “Fenerbahçe maçının ardından Roberto Carlos, beni Real Madrid’e önerdi. Real Madrid, sağ kanat arıyordu. Trabzonspor’a teklif yaptılar. 1.5 milyon Euro’ya yarım sezonluk, satın alma opsiyonlu kiralama. Trabzonspor kabul etmedi. Ben de saygı duydum” sözleriyle değindi.

“ROMA BENİ TRANSFER ETMEK İSTEDİ”

Roma’nın kendisiyle ilgilendiğini de ifade eden Yattara, “Roma benim için teklif yaptı. 5 milyon Euro ve 2 oyuncu teklif ettiler. Trabzonspor kabul etmedi. Francesco Totti ve üzerine 5 milyon Euro istediler Roma’dan” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, dünya şampiyonu Busenaz Sürmeneli`yi kutladı Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, dünya şampiyonu Busenaz Sürmeneli`yi kutladı

Yayınlanma Tarihi:07:02,