SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hürser Tekinoktay: ‘3 yılda Avrupa futbolunun başına bela oluruz’

Hürser Tekinoktay: ‘3 yılda Avrupa futbolunun başına bela oluruz’

Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, kuracakları yapı ile 3 yıl içinde Avrupa futbolunun başına bela olabileceklerini dile getirdi.

Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, SÖZCÜ'ye özel açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlıların içinde bulunduğu durumdanaltyapı sayesinde kurtulacağını öne süren Tekinoktay şunları söyledi:

“Altyapı benim işim. Taktiği vereceğim maçı kazanacağız. Dardanel'de ve Beşiktaş'ta çok sayıda oyuncu çıkarttım. Bu modelimizle 2.5 yıllık dönemde üç oyuncuyu A takıma yükseltir, 22 futbolcuyu da Türk futboluna kazandırırız.”

“ATLETİCO'YA BAKIN”

Hürser Tekinoktay, “Artık elimde ordu var. Rasim Hoca (Kara), Toshack ve Guti başta olmak üzere Beşiktaş'tan yetişmiş çok sayıda hoca elimizde. Scout olarak da Benfica, Porto, Hamburg, M.City'den çok sayıda arkadaşımız var. Biz kazanırsak üç yılda oyuncu yetiştirip Avrupa futbolunun başına bela oluruz. 2012'de Avrupa Ligi'nde yarıştığımız Atletico Madrid buna en iyi örnek” diye konuştu

18 Ekim 2019 Beşiktaş`ta 3 adaylı başkanlık seçimleri! İşte listeler... Beşiktaş`ta hafta sonu yapılacak seçim öncesinde adayların listeleri belli oldu. Hürser Tekinoktay, A.Nur Çebi ve Serdal Adalı, yönetim kurulu listelerini divan başkanlığına teslim etti. Tekinoktay, divan başkanı Tevfik Yamantürk'e tepki göstererek avukatını yolladı İlgili Haberi Oku