SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdal Adalı: ‘Talisca da gelir, daha iyisi de gelir…’

Beşiktaş'ta başkan adaylarından Serdal Adalı, TRT Spor yayınına katıldı. Projelerini anlatan Adalı, ekonomik koşulların düzelmesiyle Anderson Talisca'nın da çok daha önemli isimlerin de Beşiktaş forması giyeceğini söyledi.

Güncellenme: 23:38, 17/10/2019
Serdal Adalı: ‘Talisca da gelir, daha iyisi de gelir…’

Beşiktaş’ın 20 Ekim pazar günü yapacağı seçimde başkan adayı olan isimlerden Serdar Adalı vaatlerini açıkladı. TRT Spor’a konuşan Serdal Adalı devre arasında forvet transferi yapacaklarını söylerken ekonomik sıkıntıları gidermeleri halinde Talisca hatta daha iyi futbolcuları getirebileceklerini söyledi.

Serdal Adalı’nın açıklamalarından öne çıkan kısımlar şu şekilde: “Burak Yılmaz’ın bazı talihsiz sakatlıkları oldu. Aslında forvet transferi için son güne kadar uğraştık. Vincent Aboubakar için çalışmalar yaptık. Gelir gelmez oynayacak bir forvete ihtiyacımız vardı. Taraftardan da baskı geldi. Yüzde yüz fayda getireceğini düşünmediğimiz bir transfer yapmadık” dedi.

‘Sıkıntıları çözersek Talisca da gelir daha iyisi de’

Ekonomik sıkıntıların altıını çizen Adalı, “Elbette taraftarımızı mutlu etmek isteriz. Daha önce ettik. Binlerce taraftarın karşılayacağı futbolcuları transfer etmek isteriz ama ekonomik şartlar şu anda izin vermiyor. Devre arasında transfer düşüncemiz var. Üç kulvarda mücadele ediyoruz. Ciddi bir scout ekibimiz var. Çalışmalara başladık. Ocak ayında mutlaka forvet alacağız. Ekonomik sıkıntıları çözersek Talisca da gelir, daha iyisi de gelir. Almak istedikten sonra gider alırız” diye konuştu. İLGİLİ HABER SON DAKİKA İsmail Ünal adaylıktan çekildi! Beşiktaş`ta başkan adaylarının listeleri belli oldu SON DAKİKA İsmail Ünal adaylıktan çekildi! Beşiktaş`ta başkan adaylarının listeleri belli oldu