SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hürser Tekinoktay’dan Tevfik Yamantürk’a büyük tepki!

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk'ün diğer 3 adayı yemeğe davet edip kendisini etmemesiyle ilgili olarak "Londra'da işler böyle yürüyormuş" açıklamasını yaptı.

Güncellenme: 22:23, 16/10/2019
Hürser Tekinoktay’dan Tevfik Yamantürk’a büyük tepki!

Beşiktaş’ta 20 Ekim’de yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, başkan adaylarından İsmail Ünal, Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi’yle yemekte buluştu. Ancak Yamantürk’ün, bir önceki seçimde Fikret Orman’a karşı aday olan ve bu seçimde de Orman’ın istifa açıklamasını yapmasının hemen ardından başkanlığa aday olduğunu açıklayan Hürser Tekinoktay’ı yemeğe davet etmediği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Hürser Tekinoktay: `Beşiktaş`ın kasasına 3,5 milyar TL koyarım ama...` Hürser Tekinoktay: `Beşiktaş`ın kasasına 3,5 milyar TL koyarım ama...`

Konuyla ilgili olarak çok kısa bir açıklama yapan Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, kendisinin yemeğe davet edilmediğini belirterek, “Kendilerine afiyet olsun diyorum. Demek ki Londra’da işler bu şekilde yürüyormuş” dedi.

Tekinoktay bu açıklamasıyla mayıs ayında Tevfik Yamantürk’ün Londra teamülleriyle ilgili yaptığı açıklamaya da atıfta bulundu.

İLGİLİ HABER Serdal Adalı`dan Ahmet Nur Çebi`ye: Tahmin ediyorum bu ara psikolojisi bozuk Serdal Adalı`dan Ahmet Nur Çebi`ye: Tahmin ediyorum bu ara psikolojisi bozuk