SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un eski ve yeni yöneticilerinden forma desteği! Dünya bu kampanyayı konuşmuştu

Trabzonspor'un sosyal medyada başlattığı kampanyada kullanılan video, Türkiye'de hatta dünyada ses getirmişti. Kampanyaya katılan Trabzonspor'un eski ve yeni yöneticileri, 10 bin 384 forma alarak kampanyaya destek oldu. Trabzonspor, hangi yöneticinin kaç adet forma satın aldığını duyurdu.

Güncellenme: 16:05, 11/10/2019
Trabzonspor’un eski ve yeni yöneticilerinden forma desteği! Dünya bu kampanyayı konuşmuştu

Trabzonspor Kulübü, sosyal medyada başlatılan forma kampanyasına eski ve yeni yöneticilerin 10 bin 384 forma alarak destekte bulunduğunu açıkladı. Trabzonspor’un internet sitesinden yapılan açıklamada, 2019-2020 sezonu formaları için sosyal medya üzerinden “#KeşanChallenge” ismiyle bir kampanya başlatıldığı anımsatıldı.

Trabzonspor’un başlattığı kampan için çekilen video, Türkiye ve dünyada büyük beğeni kazanmıştı.

Eski ve yeni yöneticilerin de kampanyaya katılarak forma ücretlerini nakit olarak ödedikleri ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“2 bin 11 adet forma alan başkan yardımcımız Ertuğrul Doğan'a, bin 461 adet forma alan yönetim kurulu üyemiz Sertaç Güven'e, 350 forma alan yönetim kurulu üyemiz Ahmet Fikret Gökhan'a, bin 461 forma alan eski yöneticimiz Nevzat Aydın'a, bin 71 forma alan eski yöneticimiz Nevzat Kaya'ya, 2 bin 19 forma alan eski başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu'na ve 2 bin 11 adet forma alan Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerimizi sunarız.”

İLGİLİ HABER Trabzonspor`un `Keşan` motifli forması rekor kırdı! Filmde dikkat çeken detay Trabzonspor`un `Keşan` motifli forması rekor kırdı! Filmde dikkat çeken detay

Trabzonspor Kulübü, yeni sezonda giyilecek yöresel keşan desenli formayı futbolcusu Abdülkadir Ömür’ün de yer aldığı duygusal bir kısa film ile taraftarlarına duyurmuş ve büyük beğeni toplamıştı.

Yayınlanma Tarihi:12:53,